Facebook Pixel

Partneři

ADMD
ADMD - Asociace dodavatelů montovaných dřevostaveb - sdružuje prověřené dodavatele dřevostaveb v ČR a poskytuje nezávislé informace v tomto oboru.
CLT Czechia

www.cltcz.info

Česká firma CLT Czechia působí na českém trhu jako technické a obchodní zastoupení společnosti Stora Enso pro produkt CLT.
Stora Enso

www.storaenso.com

Největší světový zpracovatel dřeva a výrobce CLT panelů.

Firmu tvoří pět divizí, které zaměstnávají 28 000 lidí v 35 zemích světa. Do divize Stora Enso Building and Living patří 23 dřevařských provozů včetně provozů ve Ždírci nad Doubravou a Plané u Mariánských Lázní. CLT panely jsou vyráběny ve dvou provozech o celkové kapacitě 125 000 m3 za rok, což odpovídá zhruba 2500 domům ročně.

Moisture Guard
MoistureGuard je unikátní systém nepřetržitého sledování vlhkosti přímo ve stavební konstrukci dřevěného domu, který upozorňuje nejen na úniky vody, ale zároveň informuje o stavu vlhkosti konstrukčních prvků domu.
lightway
Lightway křišťálové světlovody využívají křišťálové sklo pro maximální požitek z čirého slunečního světla. Vysoce inovativní reflexní a optické prvky světlovodů Lightway přivádějí do vašeho domu maximum přirozeného slunečního světla, a to již 25 let.
For Pasiv
ForPasiv - veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb
For Arch
Veletrh For Arch
Dřevostavitel
Největší český informační portál zaměřený na stavbu a bydlení v dřevostavbách
Dřevo je cesta
Dřevo je cesta - Projekt vysvětlující veřejnosti, že využívání dřeva - naší významné obnovitelné suroviny - je cesta k rovnováze na Zemi.
Dřevo pro život
Dřevo pro život - Nadace podporující dřevo jako domácí obnovitelnou surovinu pro každodenní využití, a chránící neobnovitelné zdroje i pro další generace.
Dřevo a stavby
Jediný časopis na trhu, který je zaměřený výhradně na využití dřeva v architektuře a bydlení.
Dům a zahrada
Časopis s komplexním a nadčasovým přístupem radí a inspiruje, jak bydlet a jak zkrášlovat zahradu
CIUR Tepelná a akustická izolace, systémy pro úsporu energie.
Provádí na našich stavbách měření neprůvzdušnosti obálky budov - Blowerdoor test. Dodává vzduchotěsné pásky TESCON VANA, díky nimž dosahujeme skvělých výsledků při tomto měření.
Nejlepší dosažený výsledek na našich stavbách je n50 = 0,22 h-1.