Facebook Pixel

Újezd nad Lesy

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 5+kk+garáž
Užitná plocha 144 + 58 m²
Zastavěná plocha 231 m²
Půdorys 1.NP
Rodinný dům Újezd nad Lesy Rodinný dům Újezd nad Lesy  - Pohled z jihu Rodinný dům Újezd nad Lesy  - Pohled ze severu Rodinný dům Újezd nad Lesy  - Pohled z východu Rodinný dům Újezd nad Lesy  - Pohled ze západu

Popis

Izolovaný rodinný domek, situovaný na mírně svažitém pozemku, ve stabilizované obytné zóně. Uliční čára zástavby je vedena ve směru východojihovýchod ( dále VJV). Z této strany je též vstup na pozemek z místní komunikace. Koncepce domu vychází z regulativů územního plánu daného území, požadavků stavebníka na rozsah a skladbu stavebního programu a jeho rozvinutí ve jednom nadzemním podlaží. Záměrem bylo odstínit domem privátní pobytovou část zahrady od veřejného prostoru ulice a sousedního pozemku na severoseverovýchodě ( dále SSV). Provoz domu je rozvinut na základním schématu domu spořádaného do „L“. Ze vstupních prostor zádveří je přístup do obytné společenské části, která sestává z velkého halového prostoru otevřeného do krovu. Zde je umístěna otevřená sestava kuchyňské linky, na kterou navazuje jídelní kout, nízká sedací souprava s audio video centrem a knihovnou. V křížení na sebe kolmých křídel domu je umístěno technicko - provozní zázemí domu, hygienické jádro WC a koupelna a pracovna – pokoj hostů. Privátní ložnicová část obsahuje dva pokoje dětí orientované do zahrady, ložnici rodičů se samostatným hygienickým zázemí - WC a sprchovým koutem. Chodba, přes kterou jsou místnosti přístupné je vybavena sestavou vestavěných skříní a tvoří skladové a šatní zázemí domu. Všechny obytné místnosti domu jsou propojeny do zahrady přes terasu. Na jídelní kout a obývací pokoj navazuje lodžie pro venkovní sezení a stolování.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.