Facebook Pixel

Radonice

Konstrukce Zděná stavba
Materiál Pálená cihla, Grafitový polystyren
Architekt Neuveden
Dispozice 7/8+kk
Užitná plocha 192 m²
Zastavěná plocha 146 m²
Půdorys 1. podlaží Půdorys 2. podlaží
Rodinný dům Radonice Rodinný dům Radonice Rodinný dům Radonice - Pohled z jihu Rodinný dům Radonice - Pohled ze severu Rodinný dům Radonice - Pohled z východu Rodinný dům Radonice - Pohled ze západu

Popis

Dům je umístěn na ne příliš ideálním pozemku, jedná se o severní svah. Přesto se podařilo díky návrhu architekta a energetické koncepci splnit podmínky pro dotaci z programu NZÚ pro stavbu pasivního domu.

Hlavní hmota domu s odsazeným 2.NP je zasazena proti svahu, hlavní výhledy - a tedy prosklené plochy - jsou orientovány na východ, směrem přes terasu zapuštěnou pod úroveň terénu, což tvoří optickou bariéru od sousedních pozemků.

Druhou hmotu objektu tvoří garáž výškově posunutá směrem dolů po svahu - tvar domu tak přirozeně kopíruje křivku původního svahu.

Dispozice domu je 6+kk, v 1.NP se nachází prostorná obytná část s jídelnou a kuchyňským koutem, dále je zde pracovna a tělocvična. V 2.NP je klidová část domu se třemi pokoji, dvěma koupelnami a velkou šatnou.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.