Facebook Pixel

Hrušov

Konstrukce Kombinovaná stavba
Materiál Pálená cihla, CLT panel, minerální vata
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 6+1
Užitná plocha 184 m²
Zastavěná plocha 78 m²
Půdorys 1. podlaží Půdorys 2. podlaží
Rodinný dům Hrušov Rodinný dům Hrušov Rodinný dům Hrušov Rodinný dům Hrušov Rodinný dům Hrušov - Pohled z jihu Rodinný dům Hrušov - Pohled ze severu Rodinný dům Hrušov - Pohled z východu Rodinný dům Hrušov - Pohled ze západu Rodinný dům Hrušov -

Popis

Dům se nachází na úzké pobřežní nivě řeky Jizery, na hranici aktivní záplavové zóny. Pozemek je rovinný, směrem západním se skokově výškově zvedá k příjezdové komunikaci, která vede podél západní hranice pozemku.

Základní hmotou domu je hranol natočený o 45 stupňů. Dům je jednopodlažní s obytným podkrovím, s částečným podsklepením, které je provozně i konstrukčně navrženo pro případné dočasné zaplavení. Hlavní obytné prostory jsou směrovány s výhledem na řeku a navazující dálkové výhledy do krajiny.

Hlavní vstup do domu vede přes kryté závětří ze severu, u vstupu je kancelář a pokoj hostů. Na tuto oddělenou část navazuje společenská část domu, kuchyňský kout s jídelnou a obývacím pokojem. Je zde umístěno hygienické jádro, šatna a technická místnost. V těžišti dispozice je trojramenné schodiště do podkroví a 1.PP.

Podkroví obsahuje 2 pokoje, ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, pracovnu, koupelnu a WC. V suterénu jeprovozní a skladové zázemí, letní kuchyně, pod přesahem 1.NP je venkovní krytá rekreační plocha a kryté stání vozidel.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.