Facebook Pixel

Lysá nad Labem

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. Lenka Bidermanová
Dispozice 5+1
Užitná plocha 224 m²
Zastavěná plocha 140 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Lysá nad Labem Rodinný dům Lysá nad Labem - Pohled ze severu Rodinný dům Lysá nad Labem - Pohled z východu Rodinný dům Lysá nad Labem - Pohled z jihu Rodinný dům Lysá nad Labem - Pohled ze západu

Fotogalerie: Realizace stavby Lysá nad Labem
Lysá nad Labem Lysá nad Labem Lysá nad Labem Lysá nad Labem Lysá nad Labem
 

Popis

Funkcionalismem inspirovaný rodinný dům je umístěn na rovinatém pozemku s jižním výhledem na polabskou přírodu. Regulativy předepsaná šikmá střecha zakrytá atikou je patrná až při pohledu z dálky. Dispozice dvoupodlažního domu je 5+1 s mnoha úložnými prostory.

Architektonicky výrazné garážové stání zakrývá jak hlavní vstup ze severní strany, tak dveře do technické místnosti. Přes předsíň se vchází do schodišťové haly, která je velkými posuvnými dveřmi propojená s obývacím pokojem a jídelnou. Kuchyň je možné stejným způsobem zcela oddělit. Velkoryse řešený obytný prostor s krbem má plasticky řešený světelný stropní podhled a v zapuštěné části za prosklenou stěnou závětrnou a zastřešenou část terasy. Na terasu navazuje letní bazén s protiproudem a praktický výstup z koupelny. V přízemí se nachází také pracovna a komora.

Prvek balkonu s podpěrnou stěnou vizuálně koresponduje s garážovým stáním a nabízí kromě zastřešení terasy a balkonu také soukromí a závětří ze strany převládajícího větru. V patře s přístupem na jižní balkon jsou ložnice se šatnami a koupelnami, dále pokoj pro hosty, místnost pro domácí práce a komora.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.