Facebook Pixel

Libčice nad Vltavou

Konstrukce Kombinovaná stavba
Materiál Panelová konstrukce, Pálená cihla
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 7+kk
Užitná plocha 200 m²
Zastavěná plocha 121 m²
Půdorys 1.PP Půdorys 1.NP
Rodinný dům Libčice nad Vltavou - Pohled ze severu Rodinný dům Libčice nad Vltavou - Pohled z východu Rodinný dům Libčice nad Vltavou - Pohled z jihu Rodinný dům Libčice nad Vltavou - Pohled ze západu

Fotogalerie: Realizace stavby Libčice nad Vltavou
Libčice nad Vltavou Libčice nad Vltavou Libčice nad Vltavou Libčice nad Vltavou Libčice nad Vltavou
 

Popis

Izolovaný rodinný dům situovaný na velmi svažitém úzkém pozemku s orientací svahu jih-sever. Částečně podzemní 1.NP domu je koncipováno jako masivní stavba. Z této úrovně je veden hlavní vstup do domu. Je zde situováno skladové zázemí domu, prostor pro domácí práce a technické vybavení. Směrem k příjezdové komunikaci z východu je umístěno parkovací stání, kryté převisem 2.NP.

Ze spodní části po schodišti vstupujeme do 2.NP, které je koncipované jako dřevostavba. V této jedné úrovni je společně rozvinuta denní i noční část provozu domu. Do této části lze také vstoupit letním vstupem přímo z vyšší úrovně terénu. Obytný prostor přechází na západě do zahrady přes krytou venkovní terasu.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.