Facebook Pixel

Praha 10

Konstrukce Dřevostavba
Materiál Panelová konstrukce
Architekt Ing. arch. Martin Koritšanský
Dispozice 5+kk
Užitná plocha 160 + 49 m²
Zastavěná plocha 186 m²
Půdorys 1.NP Půdorys 2.NP
Rodinný dům Praha 10 - Pohled ze severu Rodinný dům Praha 10 - Pohled z východu Rodinný dům Praha 10 - Pohled z jihu Rodinný dům Praha 10 - Pohled ze západu

Popis

Novostavba rodinného domu je situována na rovinném pozemku. Dům je navržen jako dvoupodlažní, nepodsklepený, s garáží integrovanou do domu. Velikostně je dům 5+kk.

Hlavní vstup do domu je veden z jihu, před povětrnostními vlivy ho kryje předstoupené 2.NP. Ze zádveří se vchází do haly. Zde se provoz rozděluje na obytnou a klidovou část, a je zde umístěno schodiště do 2.NP. Garáž je propojena s technickým a provozním zázemím domu.

Denní část v 1.NP tvoří jeden bohatě dimenzovaný prostor. Je zde umístěna kuchyně, jídelna - centrum rodinného života, obývací pokoj - napojený přes lodžii, s možností krytého sezení, na zahradu. Intimní část v 1.NP sestává z ložnice rodičů a pracovny. Při severním průčelí je umístěna koupelna, WC, skladové a provozně technické zázemí domu. V 2.NP jsou umístěny dvě ložnice dětí orientované k jihu, s možností vstupu na lodžii. Při severním průčelí je umístěna koupelna s WC a šatna.

Tento dům se mi líbí, pošlete prosím bližší informace

Po odeslání formuláře Vás budeme osobně kontaktovat s informacemi o tomto domě. Napište prosím upřednostňovaný způsob komunikace, případně čas kdy Vám můžeme volat.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti Origis s.r.o. souhlas s registrací vašich údajů v databázi klientů a k rozesílání obchodních sdělení. Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.