Facebook Pixel

Cesta k domu

Úvodní schůzka

Na naší první schůzce necháme mluvit především vás. Nikdy nezačínáme tím, kde bude umístěna koupelna a kolik m2 bude mít kuchyně, ale tím co je pro nás nejpodstatnější - jak žijete. Zajímají nás i ty nejmenší detaily, vaše představy o bydlení, přání a sny. Také vám samozřejmě povíme něco o nás, našich službách a možnostech spolupráce.
Pokud budete mít zájem, provedeme vás po našem ukázkovém pasivním domě a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Architektonická studie

Architektonická studie je podle našeho názoru tou nejdůležitější částí. Převede totiž vaše přání a sny poprvé na papír. Společně navštívíme váš pozemek, abychom si udělali představu o jeho tvaru, umístění a okolí a nastíníme první hrubou variantu. Společně probereme a zhodnotíme, co by bylo dobré přidat či ubrat nebo jinak upravit. Pak už budeme mít dost podkladů k tomu, abychom nastínili druhou, detailnější variantu a provedli ocenění stavby.
Přečtěte si více o architektonické studii.

Energetická koncepce

Jedno z nejdůležitějších a později již těžko změnitelných rozhodnutí, které musíte při stavbě domu udělat, se týká způsobu vytápění, ohřevu vody a zdroje energie pro vaření. Abyste mohli takové důležité rozhodnutí udělat co nejlépe, připravíme vám několik variant podrobných energetických výpočtů. Z těch vyplyne, jaké jsou vhodné technologie pro vytápění, jaké použít izolační materiály, typy oken a další konstrukční prvky.
Přečtěte si více o energetické koncepci.

Projektová dokumentace

Dle podkladů od architekta pro Vás zpracujeme projektovou dokumentaci. Zajistíme projekty všech profesí, které klient v domě bude mít. Samozřejmostí je i zpracování projektové dokumentace a všech potřebných detailů pro žádost o dotaci Nová zelená úsporám. Při realizaci stavby domu poskytujeme na cenu projektu výraznou slevu.

Výstavba domu

Se stavbou domu je to jako s každým jiným projektem - pokud je na jeho počátku promyšlená koncepce, perfektní příprava, dobrá vůle, je stavba domu již hračkou. Samotná výstavba obvykle trvá několik měsíců a spolupracujeme na ní pouze s ověřenými certifikovanými dodavateli, kteří se nám v průběhu času osvědčili jako spolehliví partneři.


Interiéry

Na přání navrhneme interiéry vašeho nového domu a zajistíme jejich realizaci. Můžeme z domu udělat dům inteligentní, který umí samostatně řídit veškeré procesy k udržení příjemného klimatu uvnitř. Těšíme se, že přeneseme vaše přání a sny z papírového nákresu do skutečnosti.


Stěhování!